Bursa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ülkü Ocakları’ndan İyi Parti’ye tepki

BURSA ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANI CAHİT ÖZDEMİR, “EGE ÜNİVERSİTESİNDE ELİ KANLI TERÖRİSTLERCE ŞEHİT EDİLEN, ÜLKÜCÜ ŞEHİDİMİZ FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU’NUN ADINI, TERÖRÜN MECLİSTEKİ UZANTISI SELAHATTİN DEMİRTAŞ’A TERÖRİST DİYEMEYEN, İÇERDEN ÇIKMALI DİYEN BİR PARTİNİN MENSUPLARI AĞIZLARINA ALAMAZLAR. SİZİN AHLAKINIZDA HER KAPIYA EL AÇMAK, HER OLAYDAN ÇIKAR SAĞLAMAK OLABİLİR. AMA ŞEHİDİMİZİN ADINI PİS SİYASİ İLİŞKİLERİNİZE ALET ETMEYİN. BURSA’DA SİZE ŞEHİDİMİZ ÜZERİNDEN PRİM YAPTIRMAYIZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ülkü Ocakları’ndan İyi Parti’ye tepki
5 views
31 Aralık 2020 - 10:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bursa Ülkü Ocakları İl Başkanı Cahit Özdemir, ülkücü şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun ismini kullanarak propaganda yapmak isteyen İyi Partililere tepki gösterdi. Özdemir, “Ege Üniversitesi’nde eli kanlı teröristlerce şehit edilen, ülkücü şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun adını, terörün meclisteki uzantısı “Selahattin Demirtaş’a terörist diyemeyen, içeriden çıkmalı” diyen bir partinin mensupları ağızlarına alamazlar. Sizin ahlakınızda her kapıya el açmak, her olaydan çıkar sağlamak olabilir. Ama şehidimizin adını pis siyasi ilişkilerinize alet etmeyin. Bursa’da size şehidimiz üzerinden prim yaptırmayız” dedi.

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde İyi Parti Gençlik Kolları üyeleri bir üst geçide ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun adının olduğu pankartı asarak Fırat Yılmaz Çakıroğlu Üst Geçidi olarak isimlendirilmesini istediklerini belirtti.

Orhangazi Ülkü Ocakları mensubu gençler olay yerine giderek İyi Parti’lilerin astığı pankartı indirerek kendi hazırladıkları pankartı astı. İyi Parti Genel Merkezi’nin Millet İttifakında yer alması ve cezaevinde bulunan HDP’li Selahattin Demirtaş’a özgürlük istemesini hatırlatan Bursa Ülkü Ocakları İl Başkanı Cahit Özdemir, İyi Parti Orhangazi Gençlik Kolları’nın hareketine sert tepki gösterdi.

Bursa Ülkü Ocakları İl Başkanı Cahit Özdemir, yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi: “Ege Üniversitesi’nde eli kanlı teröristlerce şehit edilen, ülkücü şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun adını, terörün meclisteki uzantısı Selahattin Demirtaş’a “terörist” diyemeyen, “içeriden çıkmalı” diyen bir partinin mensupları ağızlarına alamazlar. Sizin ahlakınızda her kapıya el açmak, her olaydan çıkar sağlamak olabilir. Ama şehidimizin adını pis siyasi ilişkilerinize alet etmeyin. Bursa’da size şehidimiz üzerinden prim yaptırmayız.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.