Bursa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şereflikoçhisar Ticaret Odası’ndan, Matlı’ya ziyaret

ŞEREFLİKOÇHİSAR TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI LEVENT KOÇAK VE ZİRAAT ODASI BAŞKANI HİKMET BOZKURT, BERABERİNDEKİ HEYETLE BİRLİKTE, BURSA TİCARET BORSASI (BURSA TB) YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) YÖNETİM KURULU ÜYESİ ÖZER MATLI’YI ZİYARET ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Şereflikoçhisar Ticaret Odası’ndan, Matlı’ya ziyaret
101 views
15 Ağustos 2020 - 12:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şereflikoçhisar Ticaret Odası yönetimini ağırlayan Bursa Ticaret Borsası (Bursa TB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı, Bursa Ticaret Borsası’nın tarımda katma değerli ürünlerin üretilmesine yönelik her türlü çalışmaya katkı koymaya hazır olduğunu ifade etti.

Şereflikoçhisar Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Koçak ve Ziraat Odası Başkanı Hikmet Bozkurt, beraberindeki heyetle birlikte, Bursa Ticaret Borsası (Bursa TB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı’yı ziyaret etti. Karşılıklı yatırımlar ve iş birliği fırsatlarının değerlendirildiği görüşmede Başkan Matlı, misafirlerine Bursa Ticaret Borsası’nın çalışmaları ile projeleri hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özer Matlı, Şereflikoçhisar’ın özellikle tarımsal anlamda stratejik bir konumda yer aldığını ifade etti. Korona virüs salgınıyla birlikte tarımda yerlilik ve kendi kendine yetebilme kavramlarının öneminin çok daha net bir şekilde anlaşıldığını kaydeden Başkan Matlı, “Verimli tarım arazilerine sahip Şereflikoçhisar’ın coğrafi konumu da dikkate alındığında, ülkemizin gelecekteki tarım politikalarında önemli bir yere sahip olacağına inanıyorum.Bu noktada ilçedeki mevcut tarımsal alanların iyileştirilmesinden katma değeri yüksek ürünlerin üretilmesine, depolanmasına ve ihracatına yönelik tüm çalışmalarda, hem TOBB hem deBursa Ticaret Borsası olarakelimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız” diye konuştu.

Şereflikoçhisar Ticaret Odası Başkanı Levent Koçak’ta,Tuz Gölü kenarında Ankara, Konya ve Aksaray illeri arasında yer alan ilçede tarıma dayalı sanayiin gelişmesi adına çalışmalar yürüttüklerini belirterek, desteklerinden ötürü Başkan Özer Matlı’ya teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.