Bursa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Işık, kadın personelin gözünden Gürsu’yu dinledi

GEN IŞIK, KADIN PERSONELLERİN GÖZÜNDEN GÜRSU’YU DİNLEDİ (FOTOĞRAFLI) BURSA (İHA) – BELEDİYEDEKİ KADIN PERSONELLERLE BİR ARAYA GELEN GÜRSU BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA IŞIK, ONLARIN HİZMETLER HAKKINDAKİ FİKİRLERİNİ DİNLEDİ. “KADIN PERSONELLERİMİZİN GÖZÜNDEN, İLÇEMİZİN GELİŞİMİ İÇİN EN ÖNCELİKLİ GÖRDÜKLERİ MESELELERİ DİNLEME İMKÂNI BULDUK” DİYEN BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA IŞIK, “KOCAMAN BİR AİLE OLARAK HAYATA GEÇİRDİĞİMİZ HİZMETLERİMİZDE BÜYÜK EMEKLERİ OLAN KADIN PERSONELLERİMİZİN GÜRSUMUZ’UN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAYACAK DÜŞÜNCELERİNİ İSTİŞARE ETTİK. ONLARIN EMEKLERİYLE ŞEKİLLENEN GÜRSUMUZ’UN, ÇÖZÜM GEREKTİREN KONULARINA İLİŞKİN ÖNERİLERİNİ KONUŞTUK. BÜYÜK BİR AİLE OLARAK GÖREV YAPTIĞIMIZ BELEDİYEMİZ ÇATISI ALTINDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ TÜM HİZMETLERİN GURURUNU VE MUTLULUĞUNU PAYLAŞMADA ORTAK DUYGULARLA HAREKET ETMEMİZİN HİZMET ETME MOTİVASYONUMUZU ARTTIRICI ETKİSİNİ VURGULADIK. HEPİMİZİN, GÜRSU’MUZ VE BELEDİYE’MİZİ SAHİPLENEREK, HİZMETLERİMİZİ KEYİFLE SUNDUĞUMUZDA DAHA MUTLU VE FAYDALI OLACAĞIMIZ NOKTASINDA FİKİR BİRLİĞİNE VARDIK VE HİZMETLERİMİZİ SEVEREK YAPMANIN BİREYSEL YAŞAMLARIMIZA DA YAPACAĞI OLUMLU KATKILARI KONUŞTUK. HEPİMİZ İÇİN FAYDALI OLDUĞUNA İNANIYORUM.” DEDİ. PANDEMİ SÜRECİNİN PERSONELLER ARASINDAKİ İLETİŞİMİ AZALTTIĞINI BELİRTEN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRÜ ZEYNEP ATEŞ, “MAALESEF BU SÜREÇ HEPİMİZİN İHTİYAÇ DUYDUĞU İNSAN İLETİŞİMİNİ AZALTMAMIZA NEDEN OLDU. KADIN PERSONELLERİMİZİN İHTİYAÇ DUYDUĞU PSİKOLOJİK DESTEĞİ SAĞLAMAK AMACIYLA, HEM BİR ARAYA GELEREK SOHBET ETME İMKANI BULDUK HEM DE BELEDİYE BAŞKANIMIZLA HİZMETLERİMİZE İLİŞKİN FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUK. BU SÜRECİN HEPİMİZ ÜZERİNDE OLUŞTURDUĞU OLUMSUZ PSİKOLOJİK ETKİLERİ ORTADAN KALDIRMAK AMACIYLA İNTERNET ORTAMINDA, UZMAN DESTEĞİYLE PROGRAMLAR DÜZENLEME YÖNÜNDE ÇALIŞMALAR BAŞLATTIK” DEDİ. 46 KADIN PERSONELİN İŞTİRÂKİYLE YAPILAN TOPLANTILAR, ÜÇ AYRI TOPLANTI ŞEKLİNDE, PANDEMİ KURALLARINA UYGUN OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ. (MŞ-Y)

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Işık, kadın personelin gözünden Gürsu’yu dinledi
4 views
31 Aralık 2020 - 17:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Belediyedeki kadın personellerle bir araya gelen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, onların hizmetler hakkındaki fikirlerini dinledi.

“Kadın personellerimizin gözünden, ilçemizin gelişimi için en öncelikli gördükleri meseleleri dinleme imkânı bulduk” diyen Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Kocaman bir aile olarak hayata geçirdiğimiz hizmetlerimizde büyük emekleri olan kadın personellerimizin Gürsu’nun gelişimine katkı sağlayacak düşüncelerini istişare ettik. Onların emekleriyle şekillenen Gürsu’’muzun, çözüm gerektiren konularına ilişkin önerilerini konuştuk. Büyük bir aile olarak görev yaptığımız Belediyemiz çatısı altında gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerin gururunu ve mutluluğunu paylaşmada ortak duygularla hareket etmemizin hizmet etme motivasyonumuzu arttırıcı etkisini vurguladık. Hepimizin, Gürsu’muz ve belediyemizi sahiplenerek, hizmetlerimizi keyifle sunduğumuzda daha mutlu ve faydalı olacağımız noktasında fikir birliğine vardık ve hizmetlerimizi severek yapmanın bireysel yaşamlarımıza da yapacağı olumlu katkıları konuştuk. Hepimiz için faydalı olduğuna inanıyorum.” dedi.

Pandemi sürecinin personeller arasındaki iletişimi azalttığını belirten İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Zeynep Ateş, “Maalesef bu süreç hepimizin ihtiyaç duyduğu insan iletişimini azaltmamıza neden oldu. Kadın personellerimizin ihtiyaç duyduğu psikolojik desteği sağlamak amacıyla, hem bir araya gelerek sohbet etme imkanı bulduk hem de Belediye Başkanımızla hizmetlerimize ilişkin fikir alışverişinde bulunduk. Bu sürecin hepimiz üzerinde oluşturduğu olumsuz psikolojik etkileri ortadan kaldırmak amacıyla internet ortamında, uzman desteğiyle programlar düzenleme yönünde çalışmalar başlattık” dedi.

46 kadın personelin iştirâkiyle yapılan toplantılar, üç ayrı toplantı şeklinde, pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.