Bursa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

BSMMMO’da ‘online’ dönem

KORONA VİRÜS PANDEMİSİ VE EKONOMİK SONUÇLARININ İŞ DÜNYASINI VE ÇALIŞMA KOŞULLARINI EŞ ZAMANLI OLARAK KÖKTEN ŞEKİLLENDİRDİĞİNİ SÖYLEYEN BSMMMO BAŞKANI DOĞAN YILMAZ, “SALGIN İLE BİRLİKTE SÜREÇLERİ UZAKTAN YÖNETMEYİ SAĞLAYACAK TEKNOLOJİLERE OLAN İLGİ YOĞUNLAŞIRKEN, BİZLER DE MESLEK ODASI OLARAK ZORUNLU OLMADIĞI TAKDİRDE TOPLANTI VE EĞİTİM FAALİYETLERİMİZİ ONLİNE OLARAK YAPIYOR, BİZZAT GELİNMESİ GEREKEN DURUMLARDA İSE RANDEVU İLE HİZMET VERİYORUZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BSMMMO’da ‘online’ dönem
95 views
01 Ekim 2020 - 15:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Korona virüs pandemisi ve ekonomik sonuçlarının iş dünyasını ve çalışma koşullarını eş zamanlı olarak kökten şekillendirdiğini söyleyen BSMMMO Başkanı Doğan Yılmaz, “Salgın ile birlikte süreçleri uzaktan yönetmeyi sağlayacak teknolojilere olan ilgi yoğunlaşırken, bizler de meslek odası olarak zorunlu olmadığı takdirde toplantı ve eğitim faaliyetlerimizi online olarak yapıyor, bizzat gelinmesi gereken durumlarda ise randevu ile hizmet veriyoruz” dedi.

Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (BSMMMO) Başkanı Doğan Yılmaz, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisinin iş dünyasına, çalışma koşullarına ve meslek odalarına yansıması ile ilgili görüşlerini paylaştı. Küresel salgının, kamu kurum ve kuruluşlarından özel sektöre her alanda dijital dönüşüm süreçlerini hızlandırdığını söyleyen BSMMMO Başkanı Doğan Yılmaz, “Hayatımızı tümüyle etkileyen Covid-19 salgını, iş dünyasında herkesi dijital dönüşüme yönlendiren ve bu süreci hızlandıran bir durum orta çıkardı. Bu durum, iş dünyasını gelecek dönemde teknoloji yatırımlarını artırması ve buna uygun personel yetiştirmesi veya istihdam etmesi konusunda da adeta zorunlu kıldı” dedi.

Randevulu sisteme geçildi

Meslek camiası olarak, pandemi öncesinde mesleki birçok hizmetlerini zaten elektronik ortama taşıdıklarını ifade eden BSMMMO Başkanı Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: “Pandemi ile birlikte sosyal hayatın ve sosyal etkinliklerimizin de online platforma taşındığına şahit oluyoruz. Küresel Covid-19 salgını ile birlikte üyelerimize sunduğumuz hizmetimiz ve etkinliklerimizde alışkanlıklarımızın dışına çıktık. Oda olarak, belirli periyotlarla düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz toplantılarımız başta olmak üzere; eğitimlerimiz, kurslarımız ve faaliyetlerimizi online platforma taşıdık. Odamıza zorunlu olarak gelinmesini gerektiren iş ve işlemler için de randevulu sisteme geçiş sağladık. Hayatımızı tümüyle değiştiren bu süreç geçse dahi tüm dünyada teknolojik bir devrim gerçekleştiğini ve hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını düşünüyoruz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.