Bursa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TR Düşünce Kulübü yeni dönem çalışmalarını tanıttı

TR DÜŞÜNCE KULÜBÜ MERKEZ YÜRÜTME KURULU VE YENİ DÖNEM ÇALIŞMALARININ TANITIMINI DÜZENLEDİĞİ TOPLANTI İLE GERÇEKLEŞTİRDİ. TR DÜŞÜNCE KULÜBÜ GENEL BAŞKANI ERCAN YAKUT, “BİZİM KULÜBÜMÜZE HER İNSAN KATILABİLİR. AİDAT SİSTEMİ YOK. ÇÜNKÜ HERKES DÜŞÜNCESİNİ SÖYLEYEBİLMELİDİR” DEDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
TR Düşünce Kulübü yeni dönem çalışmalarını tanıttı
233 views
04 Ocak 2022 - 12:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TR Düşünce Kulübü Genel Başkanı Ercan Yakut, “Bizim kulübümüze her insan katılabilir. Aidat sistemi yok. Çünkü herkes düşüncesini söyleyebilmelidir” dedi

Düşünce Kulübü Merkez Yürütme Kurulu ve yeni dönem çalışmalarının tanıtımını Merinos AKKM’de yapıldı. Kulüp üyeleri ve basın mensuplarının buluştuğu toplantı öncesi konuşan TR Düşünce Kulübü Genel Başkanı Ercan Yakut, “TR Düşünce Kulübü’nün bugünkü toplantısı, yönetim ve basının tanışmasını sağlamak maksadıyla yapıldı. Yeni yönetimin çalışmalarıyla ilgili bilgi vereceğiz. Dört ana temelde konuştuğumuz maddeler var. Bunlar; göç ve mülteci meselesi, yeni finans düzeni, ülkemizdeki tarihle ilgili planlama hataları ve eksikliklerini konuşmak ve siyasi ittifaklar olacak. Bunların üzerine çalışmalarımız olacak” dedi.

“Her ay konferans ve panellerimiz devam edecek. Bunların ilkini cumartesi günü gerçekleştirdik. Her ay bu konular üzerine çalışmalar yapacağız” diyen Yakut, “Şubat ayında Mavi Vatan projesinin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapmış olduğumuzu, Bursa İznik’te yapacağız. Mavi Vatan projesini anlatmaya gayret eden kurumlardanız. Mavi Vatan, Akdeniz’de Kıbrıs’ın olması gerektiği noktayla ilgiliydi. Ersin Tatar orada başbakanken birlikte yapmıştık. Bizden sonrada Cumhurbaşkanı oldu. Nasip olursa İznik tarihi ile birlikte tekrar Kıbrıs’ı, Mavi Vatan’ı konuşmak için bizlerle olacak. Bizim kulübümüze her insan katılabilir. Aidat sistemi yok. Çünkü herkes düşüncesini söyleyebilmelidir. Biz çok sayıda üyemiz olsun derdinde değiliz. En büyük meselemiz, insanlığa söyleyebilecek sözümüzün olmasıdır” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.