Bursa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sahne Eseri Yazma Yarışması’na başvuru süresi uzatıldı

NİLÜFER BELEDİYESİ’NİN, SANATA KATKI KOYMAK VE TİYATRO OYUNLARI YAZMAYA TEŞVİK ETMEK HEDEFİYLE MİTOS BOYUT YAYINLARI İŞ BİRLİĞİ İLE BU YIL BEŞİNCİ KEZ DÜZENLEDİĞİ SAHNE ESERİ YAZMA YARIŞMASI’NA BAŞVURU SÜRESİ 17 MAYIS 2021 TARİHİNE KADAR UZATILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sahne Eseri Yazma Yarışması’na başvuru süresi uzatıldı
7 views
29 Nisan 2021 - 13:09
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Nilüfer Belediyesi’nin, sanata katkı koymak ve tiyatro oyunları yazmaya teşvik etmek hedefiyle Mitos Boyut Yayınları iş birliği ile bu yıl beşinci kez düzenlediği Sahne Eseri Yazma Yarışması’na başvuru süresi 17 Mayıs 2021 tarihine kadar uzatıldı.

Sanata ve sanatçıya verdiği destekle öne çıkan Nilüfer Belediyesi’nin, tiyatro sanatına yeni eserler kazandırmak hedefiyle, Mitos Boyut Yayınları iş birliği ile düzenlediği Sahne Eseri Yazma Yarışması büyük ilgi görüyor. Nilüfer Belediyesi’nin bu yıl 5. kez düzenlediği yarışmanın başvuru süresi, 30 Nisan-17 Mayıs tarihleri arasında uygulanacak tam kapanma süreci nedeniyle uzatıldı. Yarışmaya katılmak isteyenler 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 17.00’ye kadar eserlerini teslim edebilecekler. 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü kargoya verilen eserler de değerlendirme kapsamına alınacak.

Yarışmaya katılmak isteyenler başvuruyu Yüzüncüyıl Eğitim ve Sanat Merkezi’ndeki Nilüfer Belediyesi Tiyatro Müdürlüğü’ne elden, iadeli taahhütlü posta veya kargo yoluyla yapabiliyor. Ödüle değer bulunan oyunlar 2021 yılı Ekim ayı içinde www.nilufer.bel.tr/nilufertiyatro ve www.niluferkentiyatrosu.com adresinden duyurulacak. Yarışmada birincilik ödülü 10 bin TL, ikincilik ödülü 8 bin TL, üçüncülük ödülü 6 bin TL olarak belirlendi. Nilüfer Belediyesi Özel Ödülü’ne değer görülen eserin sahibine de 10 bin TL para ödülü verilecek.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.