Bursa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gümüştepe Koleji’nde her öğrenciye özel sınıfta bursluluk sınavı

AKADEMİK BAŞARISINI KENDİNE ÖZGÜ UYGULADIĞI EĞİTİM-ÖĞRETİM PROGRAMLARI İLE HARMANLAYAN GÜMÜŞTEPE KOLEJİ, EĞİTİM TECRÜBESİNİ ŞİMDİ DE YENİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTURMAYA HAZIRLANIYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Gümüştepe Koleji’nde her öğrenciye özel sınıfta bursluluk sınavı
15 views
10 Şubat 2021 - 19:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Akademik başarısını kendine özgü uyguladığı eğitim-öğretim programları ile harmanlayan Gümüştepe Koleji, eğitim tecrübesini şimdi de yeni öğrencilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Gümüştepe Koleji’nin 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı “Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı” başvuruları başladı. Gümüştepe Koleji bu yıl 4,5,6 ve 7. sınıf kayıtları için tüm okulu, “Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı”na açtı. Okula kabul ve bursluluk sınavı, bu yıl salgın şartları sebebiyle her öğrenci için özel sınıflarda birebir olarak gerçekleştirilecek. Bireysel olarak yapılacak okula giriş sınavları için başvurular 0224 451 22 00 numaralı telefondan randevu alınarak yapılabilecek.

Gümüştepe Koleji, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatının yanı sıra anaokulu, ilk ve ortaokulda, Uluslararası Bakalorya’nın (IB) geliştirdiği eğitim programlarını kullanıyor. Fark oluşturan ve öğrencileri akademik çalışmaların yanı sıra kişisel gelişimlerinde üstün başarıya ulaşmaları için teşvik eden IB, yaşam boyu öğrenme arayışına ilham vermeyi hedefliyor. Gümüştepe Koleji, Uluslararası Bakalorya’nın anaokulu ve ilkokul öğrencilerine yönelik geliştirdiği İlk Yıllar Programı olan PYP (Primary Years Programme) müfredatını uyguluyor. İlk Yıllar Programı PYP; düşünen ve sorgulayan, aynı zamanda insanların farklılıklarına saygılı ve duyarlı, insanî değerlerin şurunda, yerel ve küresel konularda bilgili ve ömür boyu öğrenmeyi hedefliyor.

Orta Yıllar Programı MYP ise; 12-16 yaş öğrencileri eleştirel ve düşünür fertler olmaları için teşvik eden bir öğrenim programı. MYP, öğrencileri geleneksel ders disiplinlerindeki çalışmaları ile gerçek dünya arasında bağlantılar kurmaya teşvik ederek, entelektüel gelişimi destekliyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.