Bursa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Görükle Kampüsü’nde ilk zincir market şubesi açıldı

ÖĞRENCİ VE PERSONELDEN GELEN YOĞUN TALEP ÜZERİNE YAPILAN İHALEYİ KAZANAN A101 MARKETLER ZİNCİRİNİN ŞUBESİ KAMPÜS İÇERİSİNDE AÇILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Görükle Kampüsü’nde ilk zincir market şubesi açıldı
41 views
23 Aralık 2020 - 11:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Görükle kampüsü içerisindeki sosyal mekânların sayısını arttırabilmek amacıyla yeni projeler hayata geçiriyor. Öğrenci ve personelden gelen yoğun talep üzerine yapılan ihaleyi kazanan A101 marketler zincirinin şubesi kampüs içerisinde açıldı.

BUÜ’deki ilk zincir market şubesinin açılışı Rektör Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İrfan Kırıştıoğlu, Prof. Dr. Ferudun Yılmaz, Prof. Dr. Adem Doğangün, Genel Sekreter Osman Dikmen, daire başkanları, akademisyenler ve personelin katılımı ile gerçekleştirildi.

Törende konuşan BUÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz, göreve geldikleri ilk günden itibaren akademisyen, personel ve öğrencilerin taleplerini dinlediklerini söyledi. İki yıldır dış paydaşlar da dahil olmak üzere herkes için memnuniyet anketleri yaptıklarını aktaran Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz; “Anketlerde özellikle personel ve öğrencimizin bir zincir marketin kampüse getirilmesi konusunda ciddi talebinin olduğunu gözlemledik. Bu sorunu çözmek için bir ihale açtık. En iyi şartı veren A101 firması oldu. Kendileri ile anlaştık ve Mediko Sosyal Binası’nda yer açılması konusunda görüş birliğine vardık. Bugün de açılışını gerçekleştiriyoruz. Önemli bir ihtiyacı gidermiş olduk. Üniversitemize, öğrencilerimize ve personelimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Üniversitedeki sosyal donatı alanlarının sayısını arttırmak için çalışmaya devam ettiklerini vurgulayan Rektör Kılavuz, önümüzdeki dönemde yeni müjdelerin geleceğinin altını çizdi. Kampüs alanını akademisyen, personel ve öğrenci için daha yaşanabilir bir hale getirebilmek adına proje ürettiklerini kaydetti.

Görükle Kampüsü içerisindeki ilk zincir market şubesinin açılışı duaların okunması ve kurdele kesimi ile tamamlandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.