Bursa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Engelsiz Yaşam Merkezinde sürpriz doğum günü

GEN ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİNDE SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ (FOTOĞRAFLI) BURSA (İHA) – İNEGÖL BELEDİYE BAŞKANI ALPER TABAN, ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİNDE EĞİTİM GÖREN SÜMEYYE YARİŞ İÇİN DÜZENLENEN SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNE KATILDI. 21 YAŞINA GİREN SÜMEYYE, YAPILAN SÜRPRİZ KARŞISINDA DUYGU DOLU ÂNLAR YAŞADI. ŞEHRİ GELECEĞE TAŞIYACAK HİZMETLERİN YANI SIRA GÖNÜLLER YAPMAYA TALİP OLAN BAŞKAN ALPER TABAN, BUGÜN İNEGÖL BELEDİYESİ’NİN SOSYAL BELEDİYECİLİK HİZMETLERİNDEN BİRİ OLAN ENGELSİZ SOSYAL YAŞAM MERKEZİNDE YAPILAN SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜNE KATILDI. MERKEZDE EĞİTİM GÖREN SÜMEYYE YARİŞ’İN 21’İNCİ DOĞUM GÜNÜ İÇİN HAZIRLANAN KUTLAMADA, DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI. ÂİLESİYLE BİRLİKTE MERKEZE GELEN SÜMEYYE İÇİN ARKADAŞLARI VE MERKEZ SORUMLULARI TARAFINDAN DOĞUM GÜNÜ PASTASI VE SÜMEYYE İÇİN ÖZEL BİR GÖSTERİ HAZIRLANDI. KUTLAMAYA BAŞKAN ALPER TABAN DA KATILDI. ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİNDE ÖNCE ÖĞRENCİLERİN HAZIRLADIĞI GÖSTERİLER SUNULDU. FOLKLOR GÖSTERİLERİNDE ENGELLİ ÖĞRENCİLER, ARKADAŞLAR SÜMEYYE İÇİN YETENEKLERİNİ SERGİLEDİ. ARDINDAN DOĞUM GÜNÜ PASTASI GELDİ. SÜMEYYE, 21’İNCİ DOĞUM GÜNÜ İÇİN HAZIRLANAN PASTADAKİ MUMLARI, BAŞKAN ALPER TABAN İLE BİRLİKTE ÜFLEYEREK SÖNDÜRDÜ. BAŞKAN TABAN, SÜMEYYE İÇİN HAZIRLANAN HEDİYEYİ DE TAKDİM ETTİ. HEDİYE TAKDİMİ SIRASINDA DUYGU DOLU ÂNLAR YAŞAYAN SÜMEYYE, ALPER TABAN VE ARKADAŞLARINA TEŞEKKÜR ETTİ. TOPLU HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKİMİ İLE DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI SON BULDU. BAŞKAN TABAN, KUTLAMANIN ARDINDAN MERKEZDE YAPILAN ÇALIŞMALARLA İLGİLİ DE İNCELEMELERDE BULUNDU. (MŞ-Y)

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Engelsiz Yaşam Merkezinde sürpriz doğum günü
21 views
11 Şubat 2021 - 14:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Engelsiz Yaşam Merkezinde eğitim gören Sümeyye Yariş için düzenlenen sürpriz doğum günü partisine katıldı. 21 yaşına giren Sümeyye, yapılan sürpriz karşısında duygu dolu ânlar yaşadı.

Şehri geleceğe taşıyacak hizmetlerin yanı sıra gönüller yapmaya talip olan Başkan Alper Taban, bugün İnegöl Belediyesi’nin sosyal belediyecilik hizmetlerinden biri olan Engelsiz Sosyal Yaşam Merkezinde yapılan sürpriz doğum gününe katıldı. Merkezde eğitim gören Sümeyye Yariş’in 21’inci doğum günü için hazırlanan kutlamada, duygu dolu anlar yaşandı.

Âilesiyle birlikte merkeze gelen Sümeyye için arkadaşları ve merkez sorumluları tarafından doğum günü pastası ve Sümeyye için özel bir gösteri hazırlandı. Kutlamaya Başkan Alper Taban da katıldı. Engelsiz Yaşam Merkezinde önce öğrencilerin hazırladığı gösteriler sunuldu. Folklor gösterilerinde engelli öğrenciler, arkadaşlar Sümeyye için yeteneklerini sergiledi. Ardından doğum günü pastası geldi. Sümeyye, 21’inci doğum günü için hazırlanan pastadaki mumları, Başkan Alper Taban ile birlikte üfleyerek söndürdü. Başkan Taban, Sümeyye için hazırlanan hediyeyi de takdim etti.

Hediye takdimi sırasında duygu dolu ânlar yaşayan Sümeyye, Alper Taban ve arkadaşlarına teşekkür etti. Toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile doğum günü kutlaması son buldu. Başkan Taban, kutlamanın ardından merkezde yapılan çalışmalarla ilgili de incelemelerde bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.