Bursa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

BEBKA’dan,yurtdışı hedef pazar danışmanlık programı

SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI’NA BAĞLI BURSA ESKİŞEHİR BİLECİK KALKINMA AJANSI (BEBKA), TR41 BÖLGESİNDE (BURSA, ESKİŞEHİR VE BİLECİK) ANİMASYON, OYUN, YAZILIM, BİLGİSAYAR VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ SEKTÖRLERİNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMALAR İÇİN YURTDIŞINDA İŞ YAPMA KÜLTÜRÜNÜ VE PAZARLAMA KABİLİYETLERİNİ GELİŞTİRMEYE YÖNELİK EĞİTİM VE DANIŞMANLIĞI DA İÇİNE ALAN “KANADA HEDEF PAZAR DANIŞMANLIK PROGRAMI” DÜZENLİYOR. PROGRAMA BAŞVURU İÇİN SON TARİH, 9 EKİM 2020 OLARAK BELİRLENDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BEBKA’dan,yurtdışı hedef pazar danışmanlık programı
72 views
02 Ekim 2020 - 17:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), TR41 Bölgesinde (Bursa, Eskişehir ve Bilecik) Animasyon, Oyun, Yazılım, Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar için yurtdışında iş yapma kültürünü ve pazarlama kabiliyetlerini geliştirmeye yönelik eğitim ve danışmanlığı da içine alan “Kanada Hedef Pazar Danışmanlık Programı” düzenliyor. Programa başvuru için son tarih, 9 Ekim 2020 olarak belirlendi.

Program kapsamında, Kanada başta olmak üzere Kuzey Amerika pazarına ürünlerini pazarlamak isteyen 60 firmaya 10 saatlik çevrimiçi eğitim ve eğitim sonrasında belirlenecek 6 firmaya ise danışmanlık hizmeti verilecek. Kuzey Amerika’dan uzmanlar tarafından verilecek ÜCRETSİZEğitimlerden programa başvuru yapan firmalar arasından seçilecek 60 firma temsilcisi faydalanabilecek.

Programın eğitim konuları ise şu şekilde belirlendi: Kuzey Amerika pazarı ve ekonomisine genel bakış, Müşteri Araştırma ve Geliştirme Teknikleri, Pazarlama Dinamikleri (Growth Hacking), Arama Motoru Pazarlaması, Satış Dinamikleri ve Efektif Sunum Teknikleri.

Program ile söz konusu sektörlerde faaliyet gösteren bölge firmalarının, yurtdışı ile işbirliği çalışmaları yapabilmeleri için kapasitelerinin geliştirilmesi,diğer ülkelerin ülkemizdeki inovatif gelişmelerin uygulanabilirliğini görmeleri hedefleniyor.

Kanada pazarı üzerinden Kuzey Amerika pazarına giriş yapılması için önemli bir fırsat olarak değerlendirilen program, firmaların ürettiği ürünü geliştirme, markalaşma, ulusal ve uluslararası pazarlama, işbirliği, teknoloji transferi vb. konularda tecrübelerini artırmasına katkı sağlamasının hedeflendiği kaydedildi.

Programa katılmak isteyenlerin ajansın kurumsal internet sitesi www.bebka.org.tr üzerinden başvuru yapabilecekleri bildirildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.