Bursa Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

300 ailenin yüzü güldü

BURSA ARTVİN İŞ İNSANLARI VE YÖNETİCİLERİ TOPLULUĞU, 300 AİLEYE GIDA YARDIYLA YÜZLERİNİ GÜLDÜRDÜ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
300 ailenin yüzü güldü
10 views
23 Ocak 2021 - 10:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bursa Artvin İş İnsanları ve Yöneticileri Topluluğu, 300 aileye gıda yardımıyla yüzlerini güldürdü.

Bursa’da kısa süre önce oluşturulan Bursa Artvin İş İnsanları ve Yöneticileri Topluluğu dikkat çeken projelerini sürdürmeye devam ediyor. Geçen ay Artvin Devlet Hastanesi’ne destek projesi gerçekleştiren topluluk, şimdi de Harmancık ve Büyükonhan’da 300 ihtiyaç sahibi aileye Özhan Marketler zincirinin desteği ile gıda paketi yardımında bulundu. Bursa’da mesajlaşma uygulaması üzerinden organize olarak bir araya gelen Artvinliler, gıda paketiyle Harmancık ve Büyükorhan’ın köylerindeki ailelerin yüzlerini güldürdü. Topluluk üyelerinin büyük bölümünün katıldığı organizasyonla, ailelere gıda paketleri dağıtıldı.

Bursa Artvin İş İnsanları ve Yöneticileri Topluluğu Başkanı Erdinç Altun, salgın şartlarında ihtiyaç sahibi ailelere küçük de olsa nefes olmak istediklerini belirterek, “Doğduğumuz yer Artvin’imizin Devlet Hastanesi’ne destek projesini yaptıktan sonra, doyduğumuz yer olan Bursa için de 300 aileye gıda yardımı organizasyonu planladık. Harmancık ve Büyükorhan ilçelerinin köylerindeki ihtiyaç sahibi ailelere hazırladığımız gıda paketlerini ulaştırdık. Bu tür projelere bundan sonra da devam etmeyi planlıyoruz. Aynı zamanda örnek olmasını umut ediyoruz” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.